Otázky pro bio osobnost měsíce

Co děláte? Jak byste charakterizovala Vaše podnikání?

Zabýváme se vývojem a výrobou zdraví prospěšných lahůdek, převážně z BIO-surovin. Od loňského podzimu i vaření a rozvoz kompletního obědového meny, jak do firem, mateřských škol, tak soukromým osobám, vše v dobré kvalitě, kvantitě, za přijatelnou cenu a s bonusem gurmánského zážitku.

Můžete krátce uvést jak jste se stala tím, čím jste teď,včetně toho proč a kdy jste začala „žít bio“?

Řízením osudu jsem se dostala do životní situace, kdy mi moje maminka umírala na maligní melanoblastom v terminálním stadiu. V tomto období jsem se poprvé dostala k informacím, že v zahraničí jsou kliniky, kde se léčí i tzv, nevyléčitelné případy pomocí stravy. Začala jsem touto problamatikou zabývat a zkoušet na živém, leč zdecimovaném organizmu mé maminky léčebné účinky. Selským rozumem v kombinaci s pokorou a mým duchovním vývojem jsem zkombinovala několik výživových směrů. Naučila jsem se vařit, aby to bylo nejen zdravé, ale i jedlé.


....... více na www.BIO-INFO.cz


Rozhovor: Lakšmanna

vývoj a výroba zdraví prospěšných lahůdek

Na svátek svatého Martina (11.11.2011) jsme pro vás připravili rozhovor s majitelkou společnosti Lakšmanna, Ing. Irenou Lakosilovou.

Existují výrobky, které nejsou zněčištěny žádnými aditivy, chemickými náhražkami, barvivy ani konzervačními látkami? Jsou na trhu lahůdky splňující požadavky ochranné stravy, které chrání Vaše tělo před civilizačními chorobami? Jestli ano, případně, jak se to událo, se dozvíme v následujícím rozhovoru...

....... více na: www.vegetarian.cz 


 

Článek z týdeníku Rovnost

 

Správná výživa Vašeho dítěte je jedním ze základních kamenů jeho harmonického fyzického a duševního vývoje.

 

Jaký má výživa vliv na Vaše dítě:

- můžete předcházet vážným problémům spojených s většinou civilizačních nemocí dnešního světa, jako je rakovina, cukrovka, nebo obezita dětí.

- vhodně sestaveným jídelníčkem posilujete imunitu, stejně tak jste schopni eliminovat, nebo zcela odstranit většinu alergických reakcí.

 

Je vědecky dokázané, že v jídelníčku dětí, které trpí hyperaktivitou, nebo nejsou schopné se soustředit, je často na vině kolísavá hladina krevního cukru v krvi a nadbytek lepku.

 

Při dostatku složitých cukrů (polysacharidů), nedochází k výkyvu krevního cukru, není přetěžována slinivka břišní, nedochází k výkyvům nálad, ani k výkyvům chutí.

 

Co nabízíme:

- vyváženou stravu, vhodně zkombinovanou, s dostatkem optimálního množství bílkovin, sacharidů, enzymů, vitamínů a minerálů

- velká část surovin je v BIO kvalitě

- nepoužíváme žádné přídavné látky a náhražky

- kvalitní mléčné výrobky v omezenějším množství, zkombinované s rostlinnou bílkovinou (nedochází k zahlenění organizmu)

- maso jen českého původu, chlazené

- cukr používáme v omezeném množství, často je nahrazován rýžovým BIO sirupem, který se vstřebává do krve postupně, při jeho vstřebávání není vyplavován z kostí vápník a jiné minerální látky

- do jídelníčku zařazujeme 1 x týdně ryby, dále mořské řasy, které jsou vynikajícím zdrojem kvalitních minerálů, mají detoxikační účinky

- pestré složení jídelníčku se zařazením širokého spektra obilovin jako jsou jáhly, bulgur, polenta, pololoupaná rýže, celozrnný kuskus, zabezpečuje dostatek složitých cukrů

- nepoužíváme geneticky modifikované potraviny

- běžně připravujeme jídla pro alergiky, jak na mléko, lepek, vejce a všechny ostatní alergeny

-dítě si osvojí dobré stravovací návyky již od útlého dětství, o to méně bude vyhledávat prázdné kalorie ve sladkostech, nezdravých nápojích, nebo chemicky upravených potravinách, přirozeně mu nebudou chutnat

 

Ohlasy našich zákazníků

maminka pětileté Neli, která trpěla chudokrevností a nechutenstvím:

...jsme nejen spokojeny, ale vysloveně nás Vaše dobroty drží při zdraví. Nelinka trpěla od narození nechutenstvím, až když jsme objevily Vaše jídlo, začala po čtyřech letech jíst „za dva“.

Lékař nám řekl, že poprvé není Nelinka chudokrevná. Jsem přesvědčena, že právě díky Vaše kvalitnímu a dobrému jídlu od Vás.

Je na Vašem jídle přímo závislá, už se vždy těší na Vaše dobroty. Moc Vám za všechno děkuji. K.B.

 

tatínek dvou aktivních sportovců

... jsem nadšený z vašich jídel, pocházím z Anglie a mohu říci, že jsem poznal hodně kuchyní. Chutná nejen nám dospělým, ale i našim dvěma dospívajícím synům, což je malý zázrak. Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených věrných strávníků, jako je naše rodina. Už si život bez vašich dobrot nedovedeme představit....S.CH.
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně